Відгуки про компанію Інтернет-магазин косметики "Ажур"
- Покупатель
Замовляла тіні. Надали дуже профсійну консультацію, додаткові фото по моєму бажанню. Продавець вічлива, відповідально ставиться до роботи і знає свою справу. Товаром задоволена) Рекомендую.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо!!! Приємно отримувати такі відгуки!!!
- Коментар продавця
- Ольга С.
обслуживание качественное и быстрое, товар в компании соответсвует всем описаниям.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!!!! Нам дуже приємно!!!
- Коментар продавця
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко і якісно. Товар відповідає фото. Щей резиночку в подарунок дали. Дрібниця, але приємно 😘
- Коментар продавця
Нам дуже приємно, що ви задоволені своїм замовленням!!
- Коментар продавця
- Инна Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Связались быстро. Заказ отправили оперативно. Спасибо большое) Рекомендую
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!!!! Приємно, що обрали саме наш магазин!!
- Коментар продавця
- Анна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко і якісно виконали замовлення 😊
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!!!! Приємно дуже!!!
- Коментар продавця
- ПокупательУгода на маркетплейсі Prom.ua
Я просто в восторге , все идеально и надежно упаковано , быстрая доставка , качество вообще бомба честно не ожидала теперь буду брать косметику только здесь )
- Коментар продавця
Ваші слова дуже важливі для нас!! Дякуємоооо!!!
- Коментар продавця
- Ирина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
фото соответствуют реальности
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!!!!
- Коментар продавця
- Светлана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!!!!
- Коментар продавця
- Катерина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!!!!
- Коментар продавця
- Галина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар якісний, дякую за приємний подарунок
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук !!! Приємно!!!
- Коментар продавця
